FAQ

Najprostszym sposobem jest kliknięcie na "moje kursy" w prawym górnym rogu, a następnie na żądany kurs. W ten sposób przejdziesz bezpośrednio do przeglądu kategorii, gdzie możesz ręcznie wybrać jedną z nich 😊

Najprostszym sposobem jest kliknięcie na "moje kursy" w prawym górnym rogu, a następnie na wybrany kurs. Spowoduje to przejście bezpośrednio do przeglądu kategorii, z których można ręcznie wybrać jedną 😊

Kliknij "Przetłumaczone" dla wersji przetłumaczonej i "Oryginalne" dla wersji z napisami. Następnie wyświetli się lista rozdziałów.

Kliknij wybraną lekcję i pobierz plik MP3 jednym kliknięciem. Pobieranie rozpocznie się automatycznie.

Istnieje również możliwość pobrania audiobooka w całości. Kliknij na "Bonus: Audiobook" i wybierz język. Kliknij plik zip, a pobieranie rozpocznie się automatycznie.

W zależności od systemu operacyjnego telefonu lub iPada, pobranie pliku bezpośrednio z Internetu może nie być możliwe. W tym krótkim samouczku pokażemy, jak to nadal działa:

Pobierz następującą bezpłatną aplikację:

 

  • Teraz przejdź do Internetu (najlepiej za pomocą przeglądarki Google Chrome) i zaloguj się do Kajabi. Następnie kliknij łącze pobierania pliku, który chcesz pobrać. Pobieranie rozpocznie się automatycznie z normalną prędkością:

 

  • After the successful download, the Internet browser (Google Chrome) will ask you what you want to do with the file:

 

  • Now click on "Open in" and select the new Zipp app you downloaded. The file will be transferred automatically. In the app the file will look like this:

 

  • Then simply click on the file of your choice and play the MP3 at 😊

  • If it doesn't work for you for other reasons, log into Kajabi from a PC and download the files first to the computer and from there to your device. Don't forget to extract / unzip the file after downloading it.

Masz nieograniczony dostęp do kursu i możesz powtarzać jego treść tak często, jak chcesz. Nie jesteś zobowiązany do określonego czasu i możesz uzyskać dostęp do lekcji w dowolnym momencie.

Kliknij "Ustawienia" po prawej stronie użytkownika. Na dole strony znajduje się możliwość zmiany hasła. Najpierw wprowadź stare hasło, a następnie wybierz nowe. Upewnij się, że hasło zawiera co najmniej 8 znaków. Zakończ zmianę, klikając "Zapisz". Twoje nowe hasło zostało pomyślnie zmienione 😊

Pliki zip muszą być zawsze najpierw "rozpakowane", aby zobaczyć ich zawartość. W nowoczesnych systemach operacyjnych nie jest potrzebny specjalny program do rozpakowywania plików Zip. Są one zaprojektowane tak, aby rozpoznawać formaty i konwertować je samodzielnie. Jeśli tak się nie stanie, zawsze można to ustawić ręcznie w sekcji "Informacje" w ustawieniach lub klikając plik prawym przyciskiem myszy, aby go rozpakować.

Może to mieć kilka przyczyn:
- kurs jeszcze się oficjalnie nie rozpoczął
- rozdział / lekcja nie została jeszcze wydana (patrz dane programu)
- nie dokonano płatności ratalnej (patrz e-mail Elopage)
- zainicjowano anulowanie kursu (w przypadku podwójnego zamówienia skontaktuj się z zespołem obsługi klienta)
- dokonano częściowego zwrotu (prosimy o kontakt z działem obsługi klienta)

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.